فرم

 

شرکت فرم در سال 1965 در شهر Zwolle تاسیس شد. شهر Zwolle تقریبا در مرکز هلند واقع شده است.کلمه Zwolle از کلمه suolle به معنی تپه، استخراج شده است و تپه به شیبی طبیعی که در دامنه 4 رودخانه مجاور Zwolle وجود دارد، اشاره مینماید.هنگام طغیان های فصلی و متناوب این 4 رودخانه، تنها محلی که از سیل در امان میماند ارتفاعات این تپه میباشد.شهر Zwolle بر دامنه این تپه بنا شده است. شهرZwolle از طریق راه ابی رودخانه های هم جوار، تجارت قابل ملاحظهای داشته و حداقل از سال 1911 یکی از شهرهای مهم هلند که در آن صنایع مختلف از جمله ماهیگیری، قایق سازی، پارچه بافی و فولاد برقرار بوده است، شناخته میشود.

Ferm به زبان هلندی معادل کلمه firm در انگلیسی می باشد و معنی آن محکم، سخت و استوار است.

همانطور که اشاره شد، فرم در سال 1965 تاسیس شد و تا چهار سال قبل یک شرکت خانوادگی بود. فرم در ابتدا فروشنده حرفه ای آهن آلات و سپس از دهه 80 میلادی وارد عرصه تولید و عرضه ابزار آلات برقی شد. از آن تاریخ تا کنون همواره در پی افزایش دانش خود در مورد بازار مصرف و محصولات مورد نیاز آن بوده است.

شرکت فرم هلند در سال 1393 وارد بازار ایران شد و اولین اولویت آن، معرفی این برند مطرح جهانی در ایران بود. شرکت فرم اعتقاد دارد که بازار پر قدرت و رقابتی ایران به حدی از بلوغ و شایستگی رسیده است که در عین حساسیت شدید بر قیمت، طالب کیفیت بالا نیز می باشد. در این بازار پر رقابت، راز ماندگاری، کیفیت بالا و قیمت مناسب است و شاید این هر دو به تنهایی کافی نبوده، بلکه مشتری مداری و خدمات بعد از فروش مناسب و فراگیر، رکن تکمیل کننده مثلث عرضه، مصرف و خدمات بعد از فروش در ایران است. لذا، نمایندگی انحصاری فرم با هماهنگی فرم هلند، استراژی خود را بر اساس تبلیغات گسترده، عرضه محصولات در سطح وسیع، قیمت رقابتی و بسیار مناسب و خدمات بعد از فروش حرفه ای و سهل الوصول بنا نهاده است.

Stay informed on our latest news!

تماس با ما

021-66707657

09906310122

info@pibay.ir

خیابان امام خمینی، جنب بیمارستان سینا، بازار ابزار و یراق، واحد ۲۳۴